Інфо

На цьому сайті ви знайдете найповніші відомості про українські народні несценічні танці – обрядові та побутові (постобрядові, необрядові). Це ті танці, які, насамперед, створювалися, з’явилися для участі в них всіх охочих.

Також тут містяться відомості про дослідників народного традиційного танцю та про етнохореографів, які у своїй творчій діяльності вдало використовували й використовують український танцювальний фольклор.

Зокрема, тут зібрано окремо танці у первинному, вторинному і сценічному побутуванні (існуванні, виконанні) та музичний супровід до них.
 


У оформленні сайту використані авторські зображення:

  • Іван Соколов. “Весілля в Малоросії”, 1860. Полотно, олія; 84 х 122,5 см. Власність Сумського обласного художнього музею ім.Никанора Онацького, Ж-28.
  • Листівка-репродукція акварелі: Амвросій Ждаха. “Козак” (Танець). – 1911-1912 рр.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Проект tanci.etnoua.info є некомерційним. Усі публікації подаються на сайті виключно для ознайомлення і на правах реклами.
 
Усі права на матеріали належать їх власникам, і на сайті представлені, оскільки знаходяться у відкритому публічному доступі мережі Інтернет. Адміністрація сайту не має інформації про неправомірність опублікування цих матеріалів.

Якщо Ви не бажаєте, щоб інформація про об’єкт Вашого авторського права була розміщена на цьому сайті, − повідомте нам, будь-ласка, на адресу:

tanci.etno@gmail.com
 
При передруку та використанні матеріалів зазначте, будь-ласка, джерело – tanci.etnoua.info.